Candidatul ideal:

- studii in domeniu ingineriei (automatizari, electronica, comunicatii);
- buna capacitate de organizare si analiza;
- buna capacitate de comunicare;
- abilitati de planificarea;
- capacitate de a lucra in echipa;
- minim 1 an experienta profesionala in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- limba engleza – minim nivel mediu;
- cunostinte operare PC
- orientare catre client;
- lucrul in echipa;
- orientarea spre rezultate;
- initiativa, creativitate;
- seriozitate si profesionalism;
- permis de conducere auto cat. B;
- disponibilitate deplasari teren;

Descrierea jobului

- Instaleaza, pune in funcțiune şi efectueaza instalare, punere in functiune, service si mentenanta pentru sisteme de securitate si automatizari, sisteme de supraveghere video, sisteme de control acces etc.
- Realizeaza si urmareste planul de service;
- Colaborareza cu beneficiarii sistemelor de securitate;
- Realizeaza documentatii tehnice adaptate sistemelor;
- Efectueaza operatiuni tehnice ale sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare etc);
- Testeaza si pregateste echipamente de service;
- Urmareste graficul de executie pentru mentenanta/ service
- Raspunde de asigurarea calitatii lucrarilor si serviciilor executate conform proiectelor, specificatiilor tehnice si normelor legale in vigoare;

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Iași ; Șoseaua Bucium, Iași

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Verifica pe BestJobs