Centrul de frumusete GIOCONDA este in cautarea unui Hair Stylist. Persoana potrivita pentru a ocupa postul este pasionata de meseria sa  si dornica de perfectionare continua.

Responsabilitatile postului de Hair Stylist

  • Ofera servicii de cea mai inalta calitate, atat din punct de vedere tehniat si estetic;
  • Respecta programarile si programul de lucru;
  • Promoveaza produsele si serviiciile disponibile in cadrul centrului.

 Candidatul ideal:

  • Experienta obligatorie pe un post similar - minim 2 ani;
  • Cunostinte in materie de tunsori, vopsit, coafuri de zi si coafuri de ocazie;
  • Seriozitate;
  • Flexibilitate;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Deschidere spre nevoile clientilor;
  • Nationalitate: Republica Moldova

 Va oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa performanta, un mediu competitiv si un salariu atractiv corelat cu performanta.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Iași ; Chișinău

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Verifica pe BestJobs