Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind în întâmpinarea clientilor săi cu servicii de calitate superioară printr-un pachet complet de vânzări vehicule comerciale (camioane, remorci şi semiremorci) şi prin toate serviciile aferente (întreţinere şi service)

Datorita expansiunii si dezvoltarii activitatilor, suntem in cautarea unui MECANIC AUTO.

Candidatul ideal:
• Calificare de mecanic, electromecanic (atestat profesional sau diploma de studii in domeniu);
• Experiență în lucrări de reparații la camioane (în cadrul unui atelier service), minimum 2 ani pe un post similar;
• Cunostinte de diagnoza;
• Abilităti de lucru în echipă;
• Capacitate de rezistentă la stres.

Descrierea jobului:
• Executa lucrarile de mecanica conform comenzilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru si folosind corect echipamentele, sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii, conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua EVW HOLDING precum si a altor tipuri de autovehicule atunci cand capacitatea atelierului permite;
• Diagnosticheaza, prin efectuarea de proceduri specifice de masurare si testare, disfunctionalitatile impreuna cu Seful atelierului reparatii, identifica cauza aparitiei lor si stabileste solutia optima din punct de vedere tehnic, calitativ si economic.

Se ofera:

• Salariu fix si tichete de masa;
• Contract pe perioada nedeterminata;

• Servicii medicale in regim privat si asigurare medicala;

• Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti, de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional intr-un grup de prestigiu;
• Accesul la cursuri de pregatire tehnica.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Iași ; Pantelimon ; Chiajna

Verifica pe BestJobs