HR_banner_romania_bestjo_v02(1)

Suntem un dezvoltator și producator de frunte de sisteme de blocare mecanica și electronica, precum si sisteme de acces si autorizare pentru industria auto internationala. Fondata in 1908 în Velbert, Germania, suntem o companie independenta, de familie, cu aproximativ de angajati in locatii din Europa, America si Asia. Vanzari realizate de aproximativ 1,1 miliarde EUR in anul financiar 2019.

Responsabilitati:

  • Efectueaza diverse masuratori si testeaza produsele conform planului de testare
  • Propune solutii pentru realizarea montajului de testare
  • Realizeaza montajul de testare
  • Intocmeste si mentine inregistrarile din cursul procesului de testare
  • Asigura intretinerea aparatelor de testare din cadrul laboratorului de testare

Cerinte:

  • Absolvent de studii medii, cu foarte bune cunostinte teoretice si practice de electronica
  • Cunostinte de functionare a aparatelor comandate de calculator
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani
  • Limba engleza la nivel conversational (limba germana constituie avantaj)
  • Persoana organizata, meticuloasa, atenta la detalii, creativa, perspicace
  • Domiciliul stabil in muncipiul Arad

Oferim:

  • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
  • Condiţii de munca la standarde occidentale
  • Bonus de performanta
  • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
  • Asigurare medicala privata, activitati sportive
  • Prima de vacanta
  • Transport pe raza municipiului Arad
Verifica pe BestJobs