Fișa jobului

Responsabilitati Principale

Gestioneaza indicatorii si tablourile de bord standard activitatii ‘’Relatii Client’’ specifica companiei;

Asigura comunicarea cu corespondentii centrali si regionali, asigurand asistenta utilizatorilor indicatorilor si tablourilor de bord;

Asigura corectitudinea si coerenta datelor cu care se lucreaza;

Creeaza articole in baza de date;

Sustine sesiuni de formare cu noii utilizatori;

Respecta si verifica corectitudinea procedurilor specifice activitatii;

Identifica solutii si propune aplicarea acestora pentru imbunatatirea activitatii.

Candidatul Ideal

Cunostinte avansate de Excel si experienta in raportare;

Cunostinte industria automotive;

Buna utilizare a instrumentelor informatice (Outlook, Word, PowerPoint);

Notiuni de Visual Basic reprezinta un avantaj;

Studii superioare, Informatica, Statistica, Matematica- reprezinta un avantaj;

Limba Franceza – nivel mediu/avansat;

Limba Engleza – nivel avansat;

Abilitati de sinteza si analiza;

Atentie la detalii;

Orientare catre client;

Capacitate de lucru cu baze mari de date.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Resurse umane

Verifica pe LinkedIn