Candidatul ideal

Cerinte :

  • Studii superioare
  • Cunostinte limbi straine: limba italiana si limba engleza – nivel avansat
  • Cunostinte si abilitati foarte bune de operare PC (pachet Ms Office)
  • Experienta in logistica
  • Foarte bune abilitati de comunicare
  • Atentie la detalii si gandire analitica
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului

Descrierea postului :

  • Preluarea comenzilor si organizarea transportului rutier intracomunitar;
  • Planificarea si urmarirea transporturilor interne si internationale;
  • Rezolvarea eventualelor daune aparute pe durata transportului;
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii;
  • Colaborarea cu instituțiile vamale, cand este cazul

Oferta:
  • Punctualitatea platii salariilor si a taxelor aferente acestora
  • Bonusuri anuale in functie de vechimea in firma
  • Prime de Pasti si de Craciun
  • Bonuri de masa
  • Siguranta locului de munca

Descrierea companiei

Nova Pan este o companie, ce ofera solutii tehnologice in domeniul morarit - panificatie.
In cei 20 de ani de activitate Nova Pan a inregistrat o crestere constanta, in prezent fiind o firma foarte stabila, atat din punct de vedere financiar, cat si al pozitiei pe care o ocupa pe piata din Romania.
Colaboram cu peste 45 de furnizori externi, unul din avantajele companiei din aceasta perspectiva fiind acela de a putea prelua din experienta acestora, prin schimburile de informatii si training-uri pe care aceste companii le fac permanent cu personalul Nova Pan.
Acestea, impreuna cu o politica echilibrata de manageriat, a condus ca activitatea in toate departamentele companiei sa se desfasoare pe principii profesionale.

Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei: www.novapan.ro

Verifica pe eJobs.ro