Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii;
  • Minim 1 an experienta pe un post similar;
  • Experienta in domeniul auto constituie avantaj;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Bune abilitati de comunicare si organizare, abilitati de gestionare a situatiilor dificile.

Descrierea jobului

  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfii;
  • Verifica avizele de insotire a marfii si efectueaza operatiuni de intrare prin realizarea documentelor (NIR);
  • Aranjeaza marfa pe categorii si grupe de produse;
  • Verifica produsele vandute catre clienti;
  • Emiterea facturilor catre clienti din programul de facturare si incasarea prin modalitatile existente;
  • Operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor zilnice legate de numerar;
  • Proceseaza retururile, emite facturile de retur dupa verificarea continutului coletului si inregistreaza notele de intrare.
  • Oferirea de informatii si suport necesar clientilor.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru stabil, dinamic.

Descrierea companiei

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si o vechime in domeniu de peste 12 ani.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si comercializarea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale consimtiti si va exprimati acordul prin care acestea să fie prelucrate de Motoreco Parts SRL, în scopul înregistrării formularului și solutionarii solicitării dumneavoastra.

Verifica pe eJobs.ro