Descrierea jobului

Alege un LOC DE MUNCĂ SIGUR! Adecco Resurse Umane recrutează OPERATORI CNC, pentru unul dintre cei mai importanți și recunoscuți angajatori din Târgu Mureș.
Beneficii:

  • salariu atractiv;
  • tichete de masa de 20 RON/zi;
  • 15% spor de tură, 15% spor de prezență, spor de weekend;
  • Ore de weekend plătite 175%;
  • Decontare transport/ decontare abonamente de autobuz;
  • prime de Pasti si Craciun;
  • cadouri pe copii minori de Crăciun;
  • primă cu ocazia zilei de naștere a angajatului (270 ron net);
  • zile de concediu annual suplimentare în proporție cu vechimea în muncă;
  • zile de concediu suplimentare în funcție de departamentul ales;
  • ajutoare sociale (căsătorie, naștere copil, etc).

Cerinte:
  • Studii medii (8 clase, liceu, scoala profesională);
  • Experiența în domeniul producției- constituie un avantaj;
  • Dorință de învățare, de a se specializa la locul de muncă;
  • Seriozitate, punctualitate, flexibilitate;
  • Atenție la detalii;
  • Disponibilitate de a munci în 3 schimburi.

Descrierea postului:
  • setarea, verificarea mașinii/utilajului în timpul derulării programului CNC;
  • prelucrarea lotului de piese;
  • controlul pieselor executate pe mașini unelte cu comandă;
  • depozitarea și expediția pieselor prelucrate;

Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Verifica pe eJobs.ro