Candidatul ideal

- Studii superioare juridice finalizate
- experienta in domeniul juridic minim 6 luni
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa
- capacitate buna de analiza si organizare a muncii
- persoana serioasa, diplomata, cu simt practic si responsabila

Descrierea jobului

- consilierea si asistenta juridica a managerului si departamentelor companiei
- reprezentare in fata autoritatilor publice si in fata instantelor judecatoresti
- intocmirea actelor cu caracter jurdic si avizarea lor
- intocmirea si verificarea contractelor comerciale cu tertii
- tine evidenta contractelor cu beneficiarii, furnizorii si prestatorii
- documentarea in privinta schimbarilor legislative ptr companie si implementarea acestora
- diverse activitati conexe

Descrierea companiei

Societate comerciala infiintata in anul 2017 care isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile.

Verifica pe eJobs.ro