Candidatul ideal

- Studii medii

- Diploma/certificat de calificare;

- Experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani in domeniul confectiilor metalice;

- Cunostinte de vopsire/sablare;

- Experienta in mediul industrial, productie, constructii;

- Cunoasterea limbii engleze/spaniole la nivel conversational;
- Permis de Conducere , minim categoria B, constituie avantaj

Descrierea jobului

- Seriozitate in indeplinirea atributiilor de serviciu;

- Pregatirea pieselor pentru vopsire/sablare;
- Asigura functionarea masinilor si uneltelor din dotare si pastrarea curateniei la locul de munca;

Beneficii:

- Contract pe termen lung

- Transport international asigurat de catre angajator

- Transport local - masina de firma gratuit pusa la dispozitie pentru deplasarea la locul de munca

- Cazare asigurată contra cost de firma angajatoare

- Pachet salarial la nivel european

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, spaniolă

Adresa/adresele jobului

Constanța

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

Verifica pe BestJobs