Scopul postului:

Raspunde de buna executare a lucrarilor incredintate, asigurand functionarea echipamentelor si utilajelor pentru continuitatea productiei. Raspunde de repararea si intretinerea instalatiilor si echipamentelor semiautomatizate si automatizate.

Responsabilitati:

- Executarea lucrarilor de intretinere preventiva, predictiva si de reparatii a instalatiilor si echipamentelor de specialitate
- la cunostinta de defectiunile semnalate si executa lucrari de remediere a acestora
- Diagnosticarea, verificarea si depanarea proceselor asistate de calculator
- Repara si reconditioneaza instalatii electrice
- Comunica toate defectele, functionarile anormale sau deficientele sesizate in timpul supravegherii fiecarei masini, echipament sau instalatie sefului direct sau prin intermediul raportului de tura
- Asigura functionarea la parametrii corespunzatori, sigura si economica a instalatiilor auxiliare

Cerintele postului:

- studii medii - profil electric/tehnic
- experienta profesionala - minim 2 ani
- disponibilitatea de a lucra in ture
- seriozitate, disciplina, adaptabilitate, atentie la detaliu, lucru in echipa
- capacitate de organizare si planificare, indemanare si precizie

Beneficii:

- salariu in conformitate cu cerintele postului
- transport decontat
- loc de munca stabil

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Constanța

Verifica pe BestJobs