Fișa jobului

Data limita:28 februarie 2019

Departament

RESURSE UMANE

Responsabilitati

  • recrutează şi selectează personal adecvat pentru posturile vacante
  • sprijină integrarea noilor angajaţi în cadrul echipei, urmăreşte implementarea planurilor de inducţie
  • asigură suport în toate activitățile departamentului Resurse Umane
  • analizează situaţia existentă şi face propuneri pentru îmbunătăţirea proceselor, comunicării, lucrului în echipă, motivării şi implicării personalului

  • Cerinte

  • experienţă pe un post similar – minim 2 ani
  • studii superioare - Psihologie
  • cunoaşterea limbii engleze – nivel avansat
  • cunoştinţe bune de operare PC (Microsoft Office)
  • abilităţi foarte bune de comunicare, negociere şi lucru în echipă
  • abilităţi de organizare şi coordonare, spirit de iniţiativă
  • responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă
  • dorinţă de autoperfecţionare şi acumulare de cunoştinţe
  • orientare către eficienţă / rezultate
  • abilităţi foarte bune de comunicare

  • Beneficii

  • perspectiva unei cariere în cadrul unei firme de prestigiu
  • provocările unui post cheie în cadrul companiei
  • un sistem de salarizare motivant, tichete de masă, card de sănătate
  • condiţii de muncă la standard comunitar european
  • transport asigurat la locul de muncă din Apahida
  • Nivel de vechime

    Asociat

    Tip de angajare

    Full-time

    Ocupație

    Altele

    Sectoare de activitate

    Tipografie

    Verifica pe LinkedIn