Fișa jobului

Suntem in cautare de Muncitor/ Tehnician/ Operator pe masini de indoit Abkant in sectia de tablarie din cadrul fabricii noastre din Apahida.

Cerinte
  • absolvent scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic;
  • cunostinte de citire desen tehnic;
  • experienta in lucrul cu masini unelte (de preferat);
  • pregatire profesionala in prelucrari metalice (de preferat experienta ca mecanic sau lacatus);
  • cunostinte in folosirea instrumentelor pentru masurat: ruleta , subler, raportor.
Oferta
  • Mediu de lucru dinamic si curat;
  • Program lucru: Luni-Vineri;
  • Salariu platit la timp;
  • Ore suplimentare platite dublu;
  • Tichete de masa si tichete cadou;
  • Transport asigurat / decontat;
  • Prime de concedii
  • Echipament de lucru oferit de 2 ori pe an;
  • Loc de munca stabil;
  • Respectarea sarbatorilor legale.
Responsabilitati
  • manipularea presei Abkant;
  • pregatirea masinii pentru indoirea reperelor (ajustare parametrii program);
  • prelucrarea si testarea pieselor executate, conform desenelor existente;
  • asigurarea calitatii produselor realizate.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Management

Sectoare de activitate

Producție electrice/electronice

Verifica pe LinkedIn