Fișa jobului

Candidatul ideal

Dacă

Îți place să lucrezi cu cifre și să descoperi noi aplicații;
Ești dinamic și dornic de noi provocări profesionale;
Îți dorești să aprofundezi cunoștințele și competențele și te preocupi de dezvoltarea ta;
Ai bune capacități de organizare, planificare și prioritizare;
Ai foarte bune abilități de analiză și sinteză;
Esti organizat, riguros și atent la detalii;
Îți place să gasești soluții și să rezolvi diverse situații;
Îți place să comunici cu oamenii la fel de bine precum știi să lucrezi în Excel;
Cunoști limba engleză cel puțin la nivel conversational.
Iar când te gandești la job-ul ideal iți dorești activităţile de mai jos, atunci vrem să te cunoaștem.

Descrierea jobului

Este responsabil de actualizarea, verificarea și întreținerea calitații informațiilor specifice din baza de date;
Realizează listarea/delistarea de produse și furnizori, precum și modificările de prețuri ale produselor din sistem;
Înregistrează condițiile comerciale în sistem și transmite contractele către furnizori;
Confirmă, emite, urmărește și colectează condiții comerciale de la furnizori;
Asigură suportul administrativ necesar în cadrul departamentului;
Creează și menține o bună colaborare cu celelalte departamente servicii suport (Supply Chain, Centrala Achiziții, Financiar, Juridic, etc);
P.S Îți oferim o calatorie frumoasă și de lungă durată, plină de provocări, precum și o echipă gata pregatită să îţi ofere suportul necesar.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn