Fișa jobului

Angajam Slefuitor piese metalice in cadrul echipei din departamentul Tablarie.

Cerinte

Acceptam si persoane necalificate care doresc sa se formeze si vor un loc de munca de lunga durata.

Studii medii - absolvent de scoala profesionala sau calificare in domeniu.
Experienta pe un post similar prezinta un avantaj.
Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi atunci cand e cazul .

Descrierea jobului
  • Executa polizarea pieselor turnate, a imbinarilor sudate si a incarcarilor prin sudare in conformitate cu indicatiile sefului direct.
  • Executa slefuirea intregii suprafete prin utilizarea diferitelor scule / utilaje
Oferim
  • mediu de lucru curat si echipament de protectie
  • pachet salarial: salariu si tichete de masa (15 lei/tichet)
  • tichete cadou
  • prime de concediu
  • transport asigurat
  • abonament servicii medicale
  • ore suplimentare platite dublu
Ne gasiti in Apahida, str. Constructorilor nr. 24
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Producție electrice/electronice

Verifica pe LinkedIn