Fișa jobului

Descrierea Postului
  • Gestionează activitatea depozitului și a personalului din subordine;
  • Organizează, urmărește și verifică activitatea de pregătire și încărcare/descărcare a mărfurilor;
  • Urmareste și răspunde de gestiunea depozitului: stocuri, comenzi, intrări, iesiri;
  • Realizează inventarierea periodică a stocurilor de produse existente in
  • Răspunde de efectuarea corectă și la timp a receptiilor de marfă;
  • Asigură gestiunea stocului de marfă in baza documentelor de intrare/iesire;
  • Răspunde de livrarea marfii catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime, respectand programele de livrare;
  • Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;
  • Incadrarea costurilor in bugetul stabilit;
  • Respectarea procedurilor interne de gestiune;
  • Recrutarea si coordonarea echipei de depozit;
  • Coordonarea eficientă a fluxului de operatiuni de care este responsabil;
Cerinte
  • Studii medii sau superioare;
  • Persoana dinamica, organizata;
  • Capacitate de a lucra cu oamenii;
  • Cunostinte operare Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • Abilitati de comunicare;
  • Experientă de minim 2 ani in activitatea de coordonare depozit;
Oferta Postului
  • salariu motivant;
  • tichete de masa;
  • posibilitati de dezvoltare profesionala;
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn