Candidatul ideal

  • Experienta in prelucrari mecanice
  • Spirit antreprenorial, hotarat, serios, disciplinat, ambitios, rezistent la stress, cu bune abilitati de organizare, comunicare si negociere, spirit proactiv
  • Experienta in operare PC (suita MS Office)
  • Experienta in conducere auto
  • Aptitudini comerciale
  • disponibilitate la deplasari
  • Aplicantii sa fie din judetele: Salaj, Cluj, Maramures, Bistrita Nasaud, Mures

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gestionarea portofoliului de clienti existent;
- identificarea nevoilor clientilor;
- Dezvoltarea bazei de clienti si cresterea vanzarilor produselor din portofoliu in teritoriul arondat;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Asigurarea suportului tehnic la clienti;
- Promovarea produselor noi;
- Intocmirea si transmiterea de rapoarte specifice;

Beneficii:
- pachet salarial motivant functie de realizari; Salar fix + bonus de performanta
- autoturism, PC, telefon, etc.
- traininguri interne si strainatate;
- posibilitatea de a promova in cariera;

Descrierea companiei

Companie cu acoperire nationala specializata pe import-distributie cu peste 36 furnizori de top si furnizarea de servicii conexe in domeniul sculelor aschietoare pentru prelucrarea metalului, accesoriilor pentru prelucrarea metalului.

Verifica pe eJobs.ro