Candidatul ideal

Esti student?

Vrei sa lucrezi in industria de marketing online si nu ai experienta?

La noi pasiunea este suficienta!

Daca vrei sa faci parte dintr-o poveste de succes vezi daca povestea noastra este cea care ti se potriveste..

Pentru inceput va fi nevoie sa stii sa scrii corect si frumos in limba romana. Daca ai cunostinte de limbi straine si te descurci in scris , este un avantaj. (Engleza ,Germana , Franceza , Spaniola sau Italiana)

De asemenea, va trebui sa stii sa folosesti word-ul sau alt program de editare word.

Restul te vom invata noi, pentru ca in momentul in care esti ales , vei face parte din echipa noastra , o echipa cu experienta ce se dezvolta in fiecare zi.

Te rugam sa completezi complet si mini interviul pentru a iti creste sansele de a fi selctat.

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi intr-o agentie de marketing digital? Hai sa vezi cum este sa lucrezi de unde vrei si cand vrei. Este o industrie de viitor si in continua dezvoltare.

Vei lucra remote - de acasa , din oras , de oriunde , doar atunci cand ai tu timp.

Te invitam la o perioada de practica de 1 luna , perioada in care te vom invata multe lucruri si te vom introduce in fantastica lume a marketingului digital:

- copywriting
- comunicate de presa
- compunere de bloguri
- postare backlinks-uri
- SEO
- prezentari pentru firme
- scris continut pagini web

In functie de capacitatea ta de a te adapta si de a asimila , avem multe lucruri frumoase de impartasit cu tine.

La sfarsitul perioadei de practica de 1 luna te asteapta o cariera in domeniu.

Ai posibilitatea sa lucrezi part-time , in functie de timpul tau disponibil si de nevoile firmei.

Te vei dezvolta in permanenta in functie de skilurile si de obiectivele tale si ale companiei.

Descrierea companiei

O lume plina de provocari? Acolo unde altii vad probleme - noi vedem oportunitati. Daca si tu crezi ca norocul este intersectia dintre oportunitati si pregatire , atunci hai sa ne cunoastem .

Suntem o companie de marketing online si IT in plina dezvoltare. Avem clienti romani , dar si internationali.

Verifica pe eJobs.ro