Fișa jobului

Compania promoveaza un premium brand de produse parafarmaceutice la medicii din Bucuresti.

Incurajam sa aplice si persoanele cu studii finalizate in domeniu care vor sa se dezvolte in promovare medicala teren.

Se ofera traininguri de specialitate, logistica necesara si pachete salariale motivante, negociabile in functie de experienta.

Responsabilitati

Indeplinirea obiectivelor lunare de promovare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu medicii din Bucuresti;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, de prezentari la medici;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Urmarirea iesirii prescriptiilor din partea medicilor vizitati;
Incheierea de relatii/parteneriate cu farmaciile in care medicii prescriptori umeaza sa prescrie;
Documentatie privind fise de produse ce vor intra in promovare medicala – (fise de produse/ materiale de marketing);
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

Oferta

Masina, telefon si laptop;
Pachet salarial motivant negociabil;
Bonusuri in functie de realizari;
Programe de training.
Asteptam cv-urile atasate aici sau la click apply
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Proiectare

Verifica pe LinkedIn