Responsabilitati:

  • Dezvolta/intretine aplicatii pe platforma specifica de dezvoltare 1C Enterprise;
  • Intocmeste documentatia tehnica pentru aplicatiile dezvoltate;
  • Asigura suport clientilor pentru folosirea aplicatiilor.

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare – profil IT;
  • Cunostinte de baza despre sistemele de operare, limbaj SQL;
  • Cunostinte solide de limba engleza; limba rusa – avantaj;
  • Cunostinte platforma 1C – avantaj;
  • Orientare catre rezultate si respectarea termenelor asumate;
  • Abilitati de comunicare si de a lucra in chipa, initiativa personala.

Oferta:

SMART ID este locul ideal pentru oamenii inovatori, performeri, care isi doresc sa aiba un impact asupra viitorului. Oferim un pachet complex de beneficii pentru a a incuraja oamenii energici si muncitori: un mediu modern de lucru, training-uri de specialitate, acces la biblioteca Bookster, program flexibil, zile libere suplimentare, abonament medical, fructe, cafea.

Verifica pe BestJobs