Fișa jobului

Cautam tineri dornici sa își exprime ideile și sa își valorifice cunoștințele care sa lucreze în echipa la realizarea mai multor proiecte web interne și externe.

Toți solicitanții au nevoie de experiența anterioara .
CERINTE
  • Experiență în proiecte complexe.
  • Experiența de minim 5 ani frontend sau backend;
  • Capacitate creativă, pasiune pentru design sau codare și atenție la detalii;
  • Capacitate de organizare, structurare si planificare a propriei activități;
  • Capacitate de a lucra în echipă .

Nu contează studiile sau stadiul lor, contează dorința , pasiunea și cunoștințele.

Portofoliu de proiecte este obligatoriu !
RESPONSABILITĂȚI
  • Găsesc și propun soluții pe care le implementează;
  • Concep si implementează idei pentru proiectele de wedesign;
  • Programează și implementează folosind tehnologii în frontend si backend ( Bootstrap, Photoshop, PHP , Mysql , etc.);
  • Se integrează bine intr-o echipa de dezvoltare de proiecte web ;
BENEFICII
  • O echipă tânără in formare motivată de pasiune cu multe perspective, inclusiv financiare;
  • Veniturile sunt intre 1000 si 2000 de euro / luna;
  • Programul de lucru si modalitatea de angajare sau colaborare sunt flexibile;
  • In Bucuresti biroul nostru de lucru se afla la 10 min de sediu si la 2 minute de o statie de metrou;
  • Se poate lucra de acasa sau de la distanta si din alte orase .

Descrierea Companiei

VERASYS furnizează soluții pentru infrastructuri de date si comunicații in sectorul public si privat si este partener oficial pentru mai multe companii printre care se regăsesc: HP, CISCO, MICROSOFT, VMWARE etc.;

Ne reprezintă onestitatea, perseverenta, egalitatea si spiritul de echipa.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Inginerie

Sectoare de activitate

Servicii de informare

Verifica pe LinkedIn