Fișa jobului

Candidatul Ideal

Cautam persoane de vanzari sau tehnice pentru realizarea si vanzarea mai multor solutii si proiecte IT.

Cerinte

Produsele si soluțiile IT prezentate pe site ul Verasys;

Permis de conducere.

Experienta

Experienta in vanzarea consultativa in teren si la telefon sau experienta tehnica in zona de presales sau postsales .

Entuziasm si dorinta de a lucra in echipa;

Abilitatea de a comunica în mod eficient.

Beneficii

O echipa motivată de pasiune cu multe perspective, inclusiv financiare;

Veniturile sunt cuprinse intre 750 si 1500 de euro / luna;

Programul de lucru si modalitatea de angajare sau colaborare sunt flexibile;

In Bucuresti biroul nostru de lucru se afla la 2 minute de statia de metrou 1 Mai ;

Responsabilitati

Realizarea obiectivelor de vanzari.

Descrierea Companiei

VERASYS furnizează soluții IT&C in sectorul public si privat si este partener pentru mai multe companii printre care se regăsesc : HP , CISCO, MICROSOFT, VMWARE , etc.;

Mai multe informații despre noi sunt pe site;

Ne reprezintă onestitatea , perseverenta , egalitatea si spiritul de echipa.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Vânzări

Sectoare de activitate

Servicii de informare

Verifica pe LinkedIn