Fișa jobului

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul gambling :Manager resurse umane.

Descrierea Jobului
  • Asigurarea, recrutarea şi selecţia necesarului de personal;
  • Intocmirea şi înregistrarea contractelor de muncă, actelor adiţionale, deciziilor ;
  • Tine evidenţa registrului electronic de evidenţa salariaţilor;
  • Intocmirea de evidenţe a angajaţilor, reactualizare organigramă;
  • Evidenţa, actualizarea şi arhivarea dosarelor de personal;
  • Intocmirea specificaţiilor de personal şi a fişelor de post;
  • Organizarea de traininguri, cursuri de formare profesională în relaţie cu societăţi specializate în funcţie de necesităţile departamentelor;
  • Realizează regulamentul de ordine interioara şi diferitele reglementari funcţionale şi urmăreşte ca fiecare angajat să ia la cunoştinţa întocmai conţinutul acestor documente.
Candidatul Ideal
  • Studii superioare domeniul economic/uman;
  • Experienta de minim 2 ani intr-o functie de
executie;
  • Cunostinte solide a legislatiei muncii;
  • Abilităţi de coordonare, planificare şi
organizare.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Dezvoltarea afacerii

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn