Fișa jobului

PionMedia isi mareste echipa!

Candidatul Ideal, Un Coleg Sau o Colega, Care
  • stie si ii place sa lucreze cu Adobe Illustrator si Adobe Photoshop, Corel Draw (optional), Adobe Indesign (optional);
  • este o persoana creativa si vrea sa demonstreze acest lucru;
  • se implica activ in proiecte cu idei proprii si atentie la detalii;
  • lucreaza organizat si respecta termenele de finalizare a proiectelor;

Descrierea Jobului
  • Crearea layout-urilor si machetarea pentru cataloage, brosuri, carti de vizita, calendare, agende, etc.;
  • Creare identitate vizuala completa (logo, mape de prezentare, carti de vizita, etc.);
  • Pregatirea documentelor pentru tipar;
  • Design web bannere statice sau animate;
Asteptam CV-urile voastre.

Pion Media este o agentie de publicitate ce ofera intreaga gama de servicii de marketing digital, branding si web design in Craiova. Vrem ca prin creativitate, dedicare si profesionalism sa ducem povestea brandului tau mai departe.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Proiectare

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn