Fișa jobului

Societate comerciala cu profil de activitate - servicii – angajeaza director zonal punct de lucru Bucuresti – Ilfov

Candidatul Ideal
  • Experienta in domeniul vanzarilor minim 3 ani - conditie obligatorie;
  • Studii superioare finalizate si atractie catre domeniul tehnic (preferabil);
  • Abilitati de conducere si leadership;
  • Abilitati de comunicare, prezentare si negociere evidente;
  • Motivatie, perseverenta si putere de convingere;
  • Orientare catre client si rezultate, obtinerea targetului stabilit;
  • Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;
  • Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;
  • Carnet de conducere categoria B – conditie obligatorie.

Responsabilitati
  • Organizarea activitatii echipei in subordine;
  • Supervizarea activitatii reprezentantilor de vanzari (raportare, motivare, training);
  • Managementul relatiilor cu clientii;
  • Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
  • Permanenta actualizare a informatiilor despre piata si concurenta;
  • Colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii;
  • Dezvoltarea retelei/ portofoliului de clienti;
Cv-urile se depun pana pe
Nivel de vechime

Director

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn