Fișa jobului

Descriere Graphtec

Suntem o firma producatoare tip “tailor-made” (la comanda) de mobilier comercial, POSM, semnalistica, Toteme, statii de benzinarie, display-uri, rafturi de tigari, standuri expizitionale, roof-tops si multe peste 120 de specialisti in Design, Proiectare, Productie, Vanzari. Sustinem comunitatea in permanenta, ajutand licee si facultati locale din Constanta prin proiecte de caritate de branding dar si prin finalizarea de proiecte, dar avem si prezenta la evenimente de business: Forbes, Euroshop Dusseldorf, Elite Business Women si multe altele.

Descrierea postului
  • asigura controlul calitativ al produselor pe flux si inainte de livrare cf standard de calitate specific
  • emite instructiuni , etichete , certificate de garantie
  • stabileste calitatea produselor
  • aproba livrarile de materiale calitative
  • verifica toate reperele de produs sa fie conforme cu comanda
Cerinte
  • absolvent de studii superioare tehnice de preferinta inginer mecanic
  • minim 2-3 ani experienta constructii /structuri metalice/plastice /productie in general
  • domiciliul stabil in municipiul Constanta ,exclus localitati vecine .
  • persoana dinamica deschisa pentru o cariera cu performante regasite in beneficiile lunare
  • persoana responsabila,minutiasa , pretenttioasa , rabdatoare
  • referinte de la ultimul job
  • abilitati de comunicare
Beneficii Oferite
  • Dezvoltarea carierei intr-o companie producatoare lider de piata producator mobilier comercial si semnalistica , cu experienta de 20 ani pe piata si un portofoliu de companii multinationale cum este Philip Moris , Bitish American Tobbaco , Coca Cola , Nestle si altii ca ei .
  • o activitate inovativa mereu provocatoare cu rezultate zilnic masurabile
  • activitate placuta intr-o echipa tanara increatoare inperspectiav companiei si cu entuziasm
  • salariu motivant
  • Training
  • Bonuri de masa
  • bucuria de a fii parte din frumoasa echipa Graphtec
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn