Fișa jobului

In prezent avem pozitii disponibile de: CONSILIER VANZARI

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!

Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail,iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci Inditex este locul ideal pentru tine.

Cerinte

Minim studii medii (obligatoriu diploma de bacalaureat), student sau absolvent de facultate

Cu sau fara experienta profesionala

Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dynamic

Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate

Responsabilitati

Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute

Activitati in depozit: stocare, aranjare, verificare

Activitati specifice casei de marcat

Beneficii

Contract pe perioada nedeterminata

Salariu motivant

Uniforma

Asigurare medicala

Sansa de a promova
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Îmbrăcăminte și modă

Verifica pe LinkedIn