Fișa jobului

Cerinte

Studii economice;
Experienta in domeniu;
Abilitati de lucru in mod direct cu banii;
Cunostinte bune de operare pe calculator;
Bune abilitati de comunicare;
Persoana organizata, atenta, responsabila.

Responsabilitati

Incaseaza contravaloarea prestatiilor efectuate si a marfurilor vandute in numerar pe baza documentelor justificative;
Efectueaza plati numerar pe baza documente justificative;
Emite facturi fiscale service si piese catre client, respectand procedurile interne;
Intocmeste si completeaza corect documentele (registrul de casa, monetarul, procesele verbale de predare primire, gestiune), verificand concordanta valorilor scriptice cu cele faptice;
Completeaza borderourile aferente CEC-urilor si cardurilor si asigura depunerea acestora in cel mai scurt timp;
Respecta legislatia fiscala in vigoare.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Auto

Verifica pe LinkedIn