Fișa jobului

Candidatul ideal

Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient.

Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:
  • asumarea raspunderii pentru actiunile lor
  • cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
  • comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
  • sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
  • acordarea si acceptarea cu deschidere a feed-back-ului constructiv
Esti Persoana Potrivita Daca
  • Ai experienta minimum 1 an, obligatoriu experienta in recoltare probe biologice adulti si copii
  • Ai excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa, proactivitate, implicare;
  • Detii Certificat de membru (ALP) si Asigurare MALPRAXIS valabile
  • Cunostinte MS Office - nivel mediu;
Descrierea jobului
  • Recoltarea probelor biologice pentru diverse analize medicale;
  • Participarea la educatia medicala a pacientului;
  • Gestionarea eficienta a circuitului pacientilor in sala de asteptare astfel incat sa evite intarzierile;
  • Respectarea protocoalelor specifice in activitatea medicala si de relationare cu pacientul;
Asteptam Aplicatia Ta Daca Iti Doresti
  • Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o chipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua
  • Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale
  • Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare, echipamente premium
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn