Fișa jobului

Recrutam Asistent Medical Generalist (ORL, Alergologie, Sala tratament) pentru Hyperclinica MedLife Unirii (Str. Hans Cristian Andersen 1). Oferim oportunitatea de angajare cu norma intreaga (full-time) pe perioada nedeterminata.

Responsabilitati
  • pregatirea cabinetelor;
  • recoltarea probelor pentru diverse analize;
  • efectuarea tratamentelor recomandate de medic;
  • asistarea medicului pe parcursul consultatiilor.
Beneficii
  • loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medicale;
  • pachet de servicii medicale pentru angajat si familie.
Cerinte
  • experienta in efectuarea tratamentului injectabil;
  • foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Resurse umane

Sectoare de activitate

Management organizații non-profit

Verifica pe LinkedIn