Fișa jobului

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul gambling :Asistent manager.

Responsabilitati
  • Centralizeaza, verifica si analizeaza informatiile necesare pentru a fi folosite in documente ca: rapoarte, prezentari, scrisori;
  • Intocmeste rapoarte si situatii ad-hoc;
  • Participa la sedinte, teleconferinte si intocmeste minutele intalnirilor;
  • Organizeaza si monitorizeaza agenda zilnica si emailurile directorului general;
  • Intocmeste zilnic mapa cu documente;
  • Facilitează relația de colaborare intre furnizorii de servicii/șefii de departamente/partenerii de afaceri și Director general;
Cerinte
  • Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Flexibilitate si capacitate de a prioritiza rezolvarea problemelor;
  • Abilitati organizatorice extraordinare;
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook si Powerpoint)
  • Studii superioare
  • Permis de conducere cat B
Beneficii
  • Pachet salarial motivant
  • Program de lucru :8 ore de luni-vineri (sector V )
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn