Fișa jobului

Profil Candidat
  • Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
  • Experiență pe o poziție similară reprezintă avantaj;
  • Aviz de liberă practică și avizat pe anul în curs;
  • Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Amabilitate și empatie față de pacienți;
  • Integritate și etică profesională.
Responsabilități
  • Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse;
  • Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice;
  • Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.
Beneficii
  • Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
  • Tichete de masă;
  • Bonus de performanță corelat cu obiectivele;
  • Oportunitatea de a te dezvolta prin acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
  • Mediul de lucru stabil, plăcut și dinamic.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn