Fișa jobului

RESPONSABILITĂŢI

  • Preluare contracte post vânzare;
  • Înregistrarea contractelor în sistemele de gestiune și în sistemele furnizorilor;
  • Urmărirea executării și a îndeplinirii sarcinilor recurente;
  • Validarea statusului îndeplinirii responsabilităților în sistemele de gestiune;
  • Raportări periodice, prezentări și suport pentru echipa de service.
CERINŢE

  • Experiență de minim un an în domeniul administrativ;
  • Cunoștințe avansate de operare calculator (MS Office);
  • Cunoștințe avansate de limba engleză;
  • Capacitate de muncă în echipă.
PROFIL CANDIDAT

  • Persoană responsabilă, organizată, punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate, dorință de autodepășire;
  • Atitudine orientată către client, corectitudine profesională, rigurozitate;
  • Abilități excelente de relaționare.

CE OFERIM

  • O pozitie intr-o companie multinationala, numarul 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Beneficii precum: o masa calda la cantina din incinta unitatii noastra din Mogosoaia, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam in cadrul unui interviu.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Consultanță management

Verifica pe LinkedIn