Fișa jobului

RESPONSABILITĂŢI
  • Recepţionează echipamentele, le pune în funcţiune şi instruieşte operatorii care vor lucra cu ele
  • Efectueaza diagnoza computerizata in vederea stabilirii defectului, utilizand metode specifice
  • Efectueaza necesarul de piese de schimb utilizand cataloagele de piese ale producatorului
  • Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea echipamentelor
  • Participa direct la activitati de marketing, targuri, expozitii, demonstratii

  • CERINTE

  • Studii tehnice de specialitate
  • Experienta in domeniul diagnozelor electrice/ electronice si in automatizari
  • Limba engleza la nivel mediu obligatoriu
  • Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
  • Permis de conducere- categoria B
  • CALITATI

  • Disponibilitate la deplasari
  • Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
  • Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

  • OFERTA (bonusuri, beneficii)
  • Job stabil
  • Cadru de lucru dinamic şi profesionist
  • Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu
  • Nivel de vechime

    Nu se aplică

    Tip de angajare

    Full-time

    Ocupație

    Altele

    Sectoare de activitate

    Consultanță management

    Verifica pe LinkedIn