Fișa jobului

RESPONSABILITĂŢI

  • Asigură reparația și întreținerea motoarelor Caterpillar și Perkins și a grupurilor electrogene Caterpillar și Olympian;
  • La cerere, asigură activități de service în afara teritoriului țării;
  • Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei misiuni de lucru;
  • Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale;
  • Participă la inventarierea pieselor și a sculelor;
  • Păstreză o bună relaţie cu clientul.

    CONDIȚII DE OCUPARE
  • Studii medii finalizate în domeniul electro-mecanic;
  • Cunoștințe și experiență în domeniul electro–mecanic de minim 2 ani;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice) ;
  • Cunoștințe medii de limbă engleză - domeniul tehnic;
  • Bună capacitate organizatorică;
  • Capacitate de lucru cu termene limită strânse;
  • Bună capacitate de comunicare;
  • Permis de conducere – categoria B.

    PROFIL CANDIDAT
  • Seriozitate, dinamism, atenție la detalii;
  • Perseverență în îndeplinirea obiectivelor;
  • Spirit practic și organizat;
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur.

Ce iti oferim?

Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări
Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime
Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Inginerie mecanică sau industrială

Verifica pe LinkedIn