Fișa jobului

Candidatul ideal

  • cunoștințe de Photoshop, HTML, CSS, Java
  • existența unui portofoliu public de site-uri
  • cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat
  • cunoștințe de marketing – constituie avantaj
  • abilități de comunicare si lucru in echipa
  • gândire organizată, analitică și flexibilă
  • atitudine pozitivă (”can do” attitude)

  • ermis conducere auto categoria B - constituie avantaj

    Descrierea jobului

  • întreținere și actualizare site (texte, grafică, noutăți, ilustrații, etc.)
  • modificari aduse site-ului (de vizual și de structură)
  • analize și rapoarte cu privire la traficul pe site
  • comunicare și colaborare cu celelalte departamente implicate în proiect pentru optimizare și armonizare conținut site

  • Oferta (bonusuri, beneficii *)

  • salariu atractiv și Tichete de masă;
  • beneficii de Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
  • sistem informatic performant;
  • oportunitatea unei cariere intr-un concern international.
  • acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei cf. CCM la nivel de unitate

  • Mentiuni suplimentare

    ”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.”
    Nivel de vechime

    Începător

    Tip de angajare

    Full-time

    Ocupație

    Tehnologia informației

    Sectoare de activitate

    Comerț

    Verifica pe LinkedIn