Fișa jobului

Responsabilitati

Intocmirea balantei lunare/bilantului anual si depunerea declaratiilor lunare/trimestriale;
Inregistrarea documentelor in evidenta contabila computerizata in conformitate cu principiile contabile;
Salarizare completa : intocmire contracte, decizii ,acte aditionale.

Cerinte

Cunostinte SAGA + Excel, Word.
Responsabil, organizat si eficient
Experienta obligatorie intr-un post similar.
Capacitate de lucru in echipa
Orientat spre rezultat
Atent la detalii
Adaptabil la mediul de lucru si comunicativ

Descrierea Jobului

Contabilizeaza facturile emise
Inregistreaza incasarile si platile in lei conform extrasului de cont
Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa
Inregistreaza facturi furnizori
Intocmeste situatii si rapoarte financiar-contabile si verifica corelarea acestora
Declaratii fiscale
ReviSal
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Inginerie civilă

Verifica pe LinkedIn