Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Fișa jobului

Candidatul ideal

Jó magyar nyelvű kommunikációs készségek
  • Céltudatosság, proaktívitás
  • Pontos és határozott fellépés
  • Hajlandó megfelelni a rugalmas munkaprogramnak
  • Csapatszellem
  • Stressztűrő képesség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van
  • Ügyfélorientált, türelmes és nyitott személyiség
Descrierea jobului

Főbb Feladatok
  • Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
  • Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
  • Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
  • Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
  • Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben
Előnyök
  • Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Fejlődési lehetőségek
  • Kiemelked ő alapbér és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
  • Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn