Fișa jobului

City Manager - Miercurea Ciuc

Job Description

Principalele responsabilitati
  • Crearea si mentinerea relatiilor comerciale cu locatiile partenere aflate in portofoliu
  • Prospecteaza piata si identifica potentialii comercianti
  • Conversia potențialilor clienți/vizitatori ai magazinelor partenere
  • Stabileste intalniri in vederea inceperii de noi parteneriate
  • Urmarirea si respectarea fluxurilor interne ale Companiei
  • Dezvolta si intretine un portofoliu de comercianti
  • Indeplinirea obiectivelor lunare si anuale
  • Propunerea de solutii si recomandari pentru consolidarea vanzarilor
  • Monitorizeaza in permanenta piata si competitia pentru a se asigura ca oferta TBI este adaptata ei
  • Se implica in negocierea si semnarea de parteneriate noi pe orasul alocat

Requirements

Profilul candidatului
  • Studii superioare finalizate
  • Experiență în vânzări și/sau în vânzarea de produse financiar-bancare
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows)
  • Atenție la detalii
  • Abilități foarte bune de comunicare si relaționare
  • Rezolvarea creativă a potentialelor probleme ce pot apărea
  • Gândire strategica pe termen scurt si lung
  • Flexibilitate și adaptabilitate
  • Dorință și abilitatea de a învață rapid și a se perfecționa în domeniul financiar bancar.
Nivel de vechime

Nivel mediu de experiență

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Relații publice și comunicare

Verifica pe LinkedIn