Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Készen állsz arra, hogy haladj a karriereddel?

Junior és senior magyar nyelvű ügyfelet keresünk, hogy csatlakozzon a jól ismert telekommunikációs cégünk szórakoztató és dinamikus csapatához.
Ha diák vagy és heti 20 órás, illetve  30 órás részmunkaidős állást keresel, íme a lehetőség.
Ez az álláslehetőség lehetőséget ad arra, hogy támogassa a Brassóban levő cégünk növekedését.

Ügyfélkapcsolati tanácsadó - Magyar nyelv

Elvárások:

  • magyar nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ügyfélmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készségek
  • problémamegoldó megközelítés
  • csapatjátékosság
  • rugalmasság, megbízhatóság, odaadás
  • motiváló és szervezési készségek és kompetenciák

Feladatok:

  • az állás magába foglalja a magyar nyelvű hívásokat és az ügyfelek tájékoztatását a rendszerben szereplő adatok alapján
  • a tevékenység bejövő hívásokon alapul
  • írásbeli kommunikáció e-mailen, chaten és levelezésen keresztül, ugyanakkor egyéb adminisztratív tevékenységek a képzési időszak után

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, bónusz lehetőség
  • állandó karrierépítés lehetősége, tréningek és visszajelzések
  • rugalmas időbeosztás
  • elegáns környezet
  • top-üzleti partnereknek
  • fiatal, dinamikus és lelkes csapat
  • Jutalmazás teljesítményértékelés alapján
  • Egészségbiztosítás

Csatlakozz csapatunkhoz és jelentkezz már ma!

Csatlakozzon csapatunkhoz – Jelentkezzen most! Kérdéseire örömmel válaszol HR csapatunk. A jelentkezéseket a következő e-mail címen kell küldeni: .

Rólunk: 1998-as alapításunk óta szenvedélyünk a kiváló ügyfélszolgálat, és küldetésünk az ügyfelek boldoggá tétele. Ha olyan helyen szeretne dolgozni, ahol a kollégák barátokká válnak, és ahol az Európában való továbblépés lehetősége nem üres ígéret, akkor üdvözöljük Önt a CCC csapatában.

Verifica pe BestJobs