Pentru magazinele Intersport, cautam persoane tinere, dinamice, comunicative care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

Candidatul ideal:
- cunostinte in domeniul articolelor si echipamentelor sportive(avantaj);- experienta ca vanzator / casier in magazine specializate (avantaj);- minim liceul absolvit;- limba engleza nivel mediu si cunostinte de baza de operare calculator;-spirit de echipa, orientare catre client.

Responsabilitati:
-Excelente calitati de Customer Service;-Consiliere tehnica pe raion si vinzarea produselor oferind toate informatiile clientului;-Intretine si dezvolta relatia cu clientii, oferind informatii / actualizari despre toate produsele;-Se asigura ca toate produsele de pe raion sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;-Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor si standardelor noastre,-Capacitate de a asimila noi informatii, buna comunicare, entuziast si cu o dorinta de a se perfectiona continuu;-Mentine curatenia in aria de vanzare, garderoba si spatiul de depozitare in timpul programului de lucru;-Asigura servire excelenta a clientilor;-Face tot posibilul ca magazinul atinge obiectivele planificate, maximizand vanzarile si profitul;

Oferta (bonusuri, beneficii): Un mediu de lucru dinamic, oportunitati de dezvoltare a carierei, training de specialitate si un pachet atractiv de beneficii (salariu fix+bonus vanzari).

Verifica pe BestJobs