Compania noastra este in cautarea unei persoane dinamice si dedicate, de sex feminin, pentru un job full time.
Persoanele vor activa intr-un centru de renume, modern, cu proceduri estetic-medicale recunoscute la nivel international, alaturi de un colectiv tanar si entuziast.

Candidatul ideal: absolvent Facultate de Fiziokinetoterapie sau activarea pe un post similar anterior.

Descrierea jobului:

Efectueaza activitati specifice centrului, tratamente faciale si corporale, conform training-ului pus la dispozitie de catre clinica;

Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientilor, se preocupa de deservirea si informarea profesionala corecta a acestora;

Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie;

Isi perfectioneaza constant cunostiintele despre tratamentele ce le efectueaza;

Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena;

Respecta normele de securitate a muncii si PSI;

Poarta echipamentul de protectie prevazut de ROI, care va fi schimbat de cate ori este nevoie, pentru pastrarea igienei si aspectului estetic profesional;

Respecta secretul profesional si codul de etica profesionala.

Descrierea companiei

La EstetPRO te aşteaptă o echipă de profesioniști, pregătiți să ofere soluții personalizate la problemele dermatologice și corporale cu care se confrunta lumea.

EstetPRO este o companie de renume in zona de Vest, avand un lant de 3 centre in Timisoara, Arad si Oradea.

Ne recomandă experiența celor 7 ani, pasiunea pentru frumusețe, grija pentru pacienți, precum și încrederea celor care ne-au încercat deja și ne-au (re)confirmat eficiența tratamentelor.

Ne dorim să devenim parte a ritualului cotidian de înfrumusețare și prima opțiune în materie de tratamente estetice non-invazive. Pentru că frumusețea înseamnă mai presus de toate, încredere de sine și siguranță, oferim servicii complete și integrate de estetică facială și remodelare corporală, care să facă persoanele să se simtă perfect în propriul corp.

Ne găsești într-o locație discretă și elegantă, unde se pune accent pe siguranța actului medical - Centrul Medical Dr. Hrubaru, et 1.

Verifica pe BestJobs