CANDIDATUL IDEAL:
Minim 2 ani experienta in vanzari directe - avantaj experienta in domeniul FMCG
Studii medii (studiile superioare prezinta avantaj).
Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii zilnice.
Persoana pasionata de vanzari, dinamica, responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor
Posesor de carnet de conducator auto categoria B, fara evenimente limba engleza (constituie un avantaj)

RESPONSABILITATI:
Responsabil pentru dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona sa.
Implementeaza promotiile, programele/actiunile de trade marketing, respectand regulile de desfasurare a acestora, monitorizeaza si raporteaza rezultatele obtinute.
Raspunde de realizarea obiectivelor de targhet valoric si cantitativ;
Umareste, inregistreaza si actualizeaza permanent baza de date a clientilor;
Dezvoltarea cifrei de afaceri in zona alocata;
Coordoneaza activitatea de mercantizare;
Raspunde de verificarea termenului de valabilitate cat si starea calitatii produsului;
Culege si transmite informatii catre toate departamentele.
Responsabil pentru implementarea politicii comerciale in teren.

BENEFICII:
Pachet salarial motivant bazat pe indicatori de performanta.
Masina de serviciu si telefon mobil
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes.

Verifica pe BestJobs