Suntem o companie multinationala specializata pe recuperarea taxelor pentru cetatenii romani care lucreaza in strainatate. Ne facem treaba bine, de aproximativ 20 de ani, avand pestede clienti serviti si multumiti.

Ne dorim in continuare servicii complete si de calitate, iar pentru ca numarul clientilor creste constant, cautam un nou coleg/colega. In continuare ne vom referi la tine ca persoana, poti fi baiat sau fata.

Asteptarile noastre:

- Sa nu iti fie frica de telefon. Da, vei vorbi mult la telefon cu clientii nostri.

- Sa fii organizata si ordonata, astfel incat sa poti oferi un serviciu de calitate clientilor

- Sa nu te dai batuta usor

- Sa fii deschisa la invatare si la nou

- Sa stapanesti bine limba romana (scris & vorbit)

- Sa poti comunica in engleza (scris & vorbit)

- Sa ai o minima experienta de Excel si Word

- Sa zambesti. Chiar si la telefon

- Sa te respecti pe tine si pe ceilalti

- Spiritul de echipa este non-negociabil

- Sa stii de gluma

Noi suntem pregatiti sa iti oferim:

- Biroul tau in noul birou. In buricul targului :)

- Dotare tehnica necesara muncii tale: Laptop, telefon, casti

- Salariul platit la timp

- Bonus de performanta

- Training initial si constant

- Posibilitatea de a performa si a creste in cariera

- Cafea si zambete dimineata

Descrierea postului:

- Contactezi clientii inscrisi pe platformele noastre (nu e vanzare la rece)

- Oferi informatiile preliminare, despre serviciul cerut, documentele necesare, timpul de procesare, etc

- Prezinti beneficiile colaborarii cu noi

- Trimiti documentatia necesara in functie de criteriile prestabilite

- Raspunzi la telefon, cand suna clientii

- Expediezi corespondenta prin posta, curierat rapid, online

- Receptionezi corespondenta de la clienti, verifici documentele

- Gestionezi interactiunea cu serviciile de corespondenta

- Derulezi proiecte speciale, specifice, in functie de cat de bine te organizezi

- Alte activitati agreate cu managerul si colegii de echipa

Asteptam CV-ul tau doar daca te gandesti serios sa faci parte pe termen lung din echipa noastra.

Verifica pe BestJobs