Fișa jobului

Candidatul ideal

  • experiență în domeniul DTP
  • cunoștințe WINDOWS
  • cunostinte foarte bune de Adobe Photoshop/Adobe Indesign/Adobe Illustrator/Corel Draw

  • unoștințele de fotografie constituie un avantaj

  • atenție la detalii
  • abilități de comunicare și lucru în echipă

  • Informare

    Va informam ca, prin aplicarea pentru o pozitie in cadrul societatii Selgros Cash&Carry SRL, va vom colecta si folosi datele personale oferite in desfasurarea procesului de selectie si recrutare de personal. Pentru informatii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul recrutarii si selectiei de personal in cadrul Selgros Cash&Carry SRL, va rugam accesati site-ul societatii la adresa , sectiunea Cariere.

    Descrierea jobului
    • Prelucrare foto și paginare pentru broșuri/pliante/afișe

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu atractiv și Tichete de masă;
  • beneficii*: Crăciun,Paște, vacanță, asigurare voluntară de sănătate
  • sistem informatic performant;
  • oportunitatea unei cariere intr-un concern international.
  • eneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate
  • Nivel de vechime

    Începător

    Tip de angajare

    Full-time

    Ocupație

    Proiectare

    Sectoare de activitate

    Comerț

    Verifica pe LinkedIn