Candidatul ideal

- sa detina diploma / calificare de tehnician sisteme de securitate- sa detina permis de conducere cat. B- obligatoriu + experienta in condus (minim 2 ani)
- sa aiba experienta + cunostinte in domeniul sistemelor de alarmare, supraveghere video, control acces, automatizari sa fie disponibil la program prelungit
Aceste caracteristici sunt aspecte ideale in viziunea noastra.
Pentru cine doreste sa se califice in acest domeniu il putem forma/ califica in cadrul firmei noastre.

- se doreste: seriozitate, profesionalism, spirit de echipa, rezistenta la stres, disponibilitate la munca pe teren cu program prelungit,deplasari
- cu domiciliul in TARGOVISTE (obligatoriu)

Descrierea jobului

Jobul presupune :
- instalarea sistemelor de securitate: efractie, TVCI, control acces si service-ul acestora in perioada de garantie si post garantie;
- verificarea periodica a echipamentelor instalate;

Vă oferim:

- Contract de munca , salariu motivant 3000 lei net + bonus in functie de performanta si numar de lucrari executate!
- Punctualitatea plăţii salariilor;
- Stabilitate la locul de muncă;

Persoanele selectate vor fi contactate si programate la interviu.

Verifica pe BestJobs