Responsabilități:

- executarea lucrărilor de întreținere pentru magazin
- verificarea instalațiilor de siguranță
- executarea reparațiilor la instalațiile tehnice și inventarierea lor
- supravegherea lucrărilor efectuate de către firme străine
- întreținerea instalațiilor tehnice și a clădirilor, a amenajărilor și instalațiilor externe
- administrarea depozitelor de materiale

Cerințe:

- studii medii de specialitate
- calificare si autorizare ANRE electrician minim grad I
- experiența anterioară constituie avantaj
- capacitate de a lucra în condiții de stres
- flexibilitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv;
Sistem informatic performant si logistica moderna;
Training de specialitate;
Oportunitatea unei cariere intr-un concern international.

- beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare voluntară de sănătate, zi de naștere;

* - beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.

Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziţie în cadrul societăţii Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta şi folosi datele personale oferite în desfăşurarea procesului de recrutare şi selecţie de personal. Pentru informaţii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării şi selecţiei de personal în cadrul societăţii Selgros Cash & Carry SRL, vă rugăm accesaţi site-ul societăţii.

Verifica pe BestJobs