ATLAS SPORT SRL  cea mai mare companie din Romania specializata in constructii sportive, este promotor al initiativei de incurajare a unui stil de viata sanatos, dezvoltand cu succes infrastructura sportiva din Romania si Europa prin realizarea a peste 150 de proiecte la cheie pentru clienti deosebiti (corporatii multinationale, primarii importante, ministere, cluburi si licee sportive, antreprenori si investitori privati)

angajeaza

INGINER PROIECTANT

Postul presupune activităţi de întocmire a documetaţiei tehnice, detalii de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători în domeniul proiectării constructiilor sportive.

 Atribuţii şi responsabilităţi:

– Întocmirea documentaţiilor tehnice, a detaliilor de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători.

–Stabilirea solutiei constructive sub indrumarea personalului cu experienta

–Elaborarea desenelor de ansamblu

–Elaborarea detaliilor tipice

–Intocmirea caietelor de sarcini pentru executie

–Intocmirea extraselor de material

–intocmirea pieselor scrise (memoriu tehnic, programe de urmarire a calitatii executiei si a programului de urmarire a comportarii in timp)

Cerinţe:

– Absolvent al Facultatii Tehnice de Construcţii;

– Experienţă în proiectare (constituie avantaj);

– Cunostinte FOARTE BUNE utilizare PC (pachet Microsoft Office)

– Cunoştinte de utilizare a programelor de proiectare tip CAD,

– Capacitatea de a lucra organizat cu termene limită;

– Permis de conducere cat. B

– Seriozitate, orientarea spre rezultate şi dorinţa de perfecţionare în domeniul proiectării;

– Abilităţi de comunicare şi organizare;

– Spirit de echipă.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

– Mediu de lucru plăcut alături de o echipă tânără ;

– Oportunităţi de evoluţie şi dezvoltare profesională;

– Salariu motivant.

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Târgu Mureș

Verifica pe BestJobs