Companie multinationale din industria automotive, cauta pentru departamentul de Mentenanta , Tehnician Electromecanic.

Responsabilitati:

1. Analizeaza si raporteaza situatia echipamentelor si utilajelor existente;
2. Intretinerea, reparatie si mentenanta echipamentelor si utilajelor in scopul minimizarii timpului de nefunctionare al acestora;
3. Inregistrarea si raportarea interventiilor in formele specifice companiei;
4. Mentinerea standardului 5S in zona de productie si in atelierul de mentenanta;
5. Asigura mentenanta periodica, verificarea echipamentelor si participa activ in planificarea actiunilor de mentenanta;
6. Reducerea costurilor cu utilitatile si piese de schimb.

Candidatul ideal:
- Experienta pe o pozitie similara - cel putin 1 an;

 -Cunostinte despre functionarea sistemelor electrice, pneumatice, hidraulice, mecanice;

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Ploiești

Verifica pe BestJobs