Candidatul ideal:

  • Calificare sudor ;
  • Cunostinte sudura MIG MAG;
  • Toate nivelurile de experienta existand si posibilitatea specializarii la locul de munca;
  • Disponibilitate lucru in doua schimburi;
  • Autonom, energic dornic de dezvoltare;
  • Angajarea se va face in urma unei probe practice care va stabili nivelul de experienta (incepator-avansat);

Descrierea jobului:

• executa piese, subansamble, confectii metalice conform desenelor de executie/modelelor sau precizarilor primite de la seful ierarhic;
• executa lucrari de calitate in conformitate cu normative in vigoare;
• executa reconditionari pentru piese care impun acest lucru;
• asambleaza structurile metalice;
• pregateste si verifica aparatele de sudura;
• potriveste piesele in vederea sudurii sau debitarii (ajustarii);
• curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;
• utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite;

Oferim:

  • contract pe perioada nedeterminata;
  • nu se fac deplasari, activitatea se desfasoara in interiorul fabricii;
  • salariu de baza (stabilit in cadrul unei probe de lucru, in functie de experienta dobandita);
  • tikete de masa;
  • decontare transport extern;
  • prime de sarbatori;

Descrierea companiei:

VERMOREL este o filiala Romana a grupului EXEL INDUSTRIES

Fondata in 1987 in inima regiunii de vinificatie Champagne, EXEL INDUSTRIES GROUP produce echipamente de pulverizare de inalta precizie  pentru trei piete complementare – agricultura, industrie si consumatori.

EXEL INDUSTRIES GROUP a devenit lider mondial in tehnici de pulverizare de inalta precizie pentru Protectia Plantelor, acum aflandu-se pe locul 3 mondial pentru Protectia Materialelor.

EXEL INDUSTRIES GROUP are 2,600 de salariati din care 40% in afara Frantei. Acestia opereaza in 17 site-uri de productie in toata lumea, localizate in 23 de tari. 6% din personalul nostru este implicat in Cercetare si Dezvoltare, ceea ce reprezinta 4% din volumul de vanzari ale grupului.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Ploiești

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs